Almanya Eğitim Danışmanlığı Tel: 0 212 543 58 06 Almanya Eğitim Danışmanlığı Whatsapp: 0 535 712 07 90

Work and Travel Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

Ucuz Work and Travel Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

work-and-travel-turkey

Work and Travel Uçak Bileti farklı hava yolu firmalarının, katılımcı öğrencilere özel sınıflandıraln biletlere verilen isimdir. Hava yolları normal şartlar altında sağlamadıkları kolaylıkları Work and Travel uçak bileti alacak öğrencilere sağlamaktadırlar.

Work and Travel Uçak Biletleri Türk Hava Yolları ( Tavsiyem THY’den bilet almanızdır ) , KLM (Hollanda Hava Yolları), Lufthansa (Alman Hava Şirketi ) gibi firmalarının uçak bileti acentaları tarafından satışa sunulur.

Work and Travel Uçak Bileti ile Amerika’da hangi şehirlere gidebilirsiniz ?

Türk öğrenciler work and travel programına başta New York, Boston, Miami, Chicago, San Diego, Washington …vb şehirlere gitmektedirler. Dolayısı ile Work and Travel uçak biletinizi ;

  • New York work and travel uçak bileti
  • San Francisco work and travel uçak bileti
  • Boston work and travel uçak bileti
  • Miami work and travel uçak bileti
  • Chicago work and travel uçak bileti
  • San Diego work and travel uçak bileti
  • Washington work and travel uçak bileti
  • Teksas work and travel uçak bileti
  • Amerika work and travel uçak bileti

şeklinde arayabilir ve satın alabilirsiniz. Work and Travel ‘a katılan öğrenciler en erken 15 Mayıs 2016 ve sonrasında genellikle her hafta sonunda yoğun olarak Amerika’ya sayahat etmektedirler.

Work and travel uçak biletleri alırken aşağıdaki noktalara dikkat etmeniz olası bir maddi ve manevi kayıplarınızın önüne geçecektir.

Work and Travel seyahatiniz için satın alacacağınızın uçak bileti  kısıtlamalarını mutlaka öğreniniz. Bu biletler ücretsiz tarih değişikliği, herhangi bir ekonomik bedel ödenmeksizin geri iade edilebilme gibi bir çok özeliğe sahiptir. Satın alınma gerçekleşmeden mutlaka bu detayları Uçak biletini satın alacağınız firmadan öğreniniz.

Work and travel uçak bileti üzerinde yer alan uçuş tarihi, uçuş saati gibi detaylara dikkat ediniz. Uçuş saatinizden en az 2-3 sat önce havaalanında olmaya özen gösteriniz.

Work and travel uçak bileti aldığınızda, varış noktanıza yada iniş yapılacak şehre hangi saatte ulaşacağınıza, gideceğiniz şehirden asıl varış noktanıza nasıl gideceğinize, aradaki mesafeye, varış noktanıza gidebileceğiniz alternatif ulaşım seçeneklerine çok ama çok dikkat etmenizi öneririz. Unutmayın yaşanacak herhangi bir olumsuz durum yada yanlış bir anlaşılmanın sizi Amerika’da çok zor durumda bırakacağını unutmayınız.

– Work and Travel programına ilk kez katılıyorsanız özelikle dönüş tarihi ayarlamalarında work and travel uçak biletini satın aldığınız acentanın sizden herhangi bir ek ücret isteyip istemediğini sorunuz. Unutmayın ki work and travel programına katılan öğrencilerin %60’ı mutlaka planladıkların tarihten daha sonra yada daha önce ülkelerine geri dönmektedirler.

Hepinize başarılı bir work and travel , sorunsuz bir yurtdışı eğitim programı dileriz…

Work and travel uçak bileti hakkında şu yazıları da okumalısınız