Almanya Eğitim Danışmanlığı Tel: 0 212 543 58 06 Almanya Eğitim Danışmanlığı Whatsapp: 0 535 712 07 90

Yurtdışı eğitim programları

Kullanıcı Deneyimi
  • Puan Verin
9.6

Yurtdışı eğitim programı

Yurtdışı eğitim programları ve diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri hakkında bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Sending
User Review
4.4 (5 votes)

yurtdisi-egitim-programi

Yurtdışı Eğitim Programları

Genel Dil Eğitimi Programları: Haftada 20 ders saati olarak verilen eğitimler Beginner’dan Advanced’e kadar her seviyede alınabilir.İngilizce yazma, konuşma,okuma ve anlama becerilerini geliştirmeye yöneliktirler.

Genellikle Pazartesi-Cuma yarım gün olan bu programlar öğrencilerin kendilerine de vakit ayırmalarına olanak sağlamaktadır.

Yoğun Dil Eğitimi Programları: Haftada 25-30 ders saati olarak öğrencilere sunulurlar.Zamanı ksıtlı olan ve kısa bir sürede dil öğrenmek isteyen adaylar için en ideal programlardır.

Yoğun ingilizce kursları, TOEFL,IELTS gibi sınav kurslarına başlamadan bir önceki adım olarak oldukça yararlıdır.Katılımcılara, kendi belirledikleri bir alandaki pratiklerini geliştirebilmeleri için seçmeli ders fırsatı da sunulur.

Sınavlara Yönelik Programlar: TOEFL,GMAT,GRE,IELTS,SAT gibi uluslararası ingilizce yeterliliği belgeleyen ve yurtdışında Lisans,Yüksek Lisans ve Doktora programlarına katılmak için verilmesi gerekli sınavlara hazırlık kurslarıdır.Bu kurslarda girilecek sınava yönelik eğitim verilmektedir.

Türkiye’de ki üniversite hazırlık tekniğinde olduğu gibi amaç,adaya sınavın gerektirdiği eğitimi vermek ve sınav tekniğini de öğreterek adayın başarılı olmasını sağlamaktır.

Mesleki Alandaki Dil Programları: Adından da anlaşıldığı gibi işletme, bilgisayar, turizm,hukuk,tıp gibi belirli bir mesleki alandaki ingilizce bilgisini geliştirmeye yönelik kurslardır.Mesleki yabancıdil aslında oldukça fakrlıdır.Çünkü her sektörün kendine münhasır kavramları,yazı dili,diyalogları ve kullanılan deyimleri vardır. Yazma,konuşma ve kelime bilgisini geliştirmeye yönelik verilen eğitimlerdir.

Akademik Yıl Programları: 8-9 ay gibi uzun dönemli programlardır.Eğitimin düzenli ve kesintisiz olması,yabancıdilin tam anlamıyla ve kalıcı olarak öğrenilebilmesini sağlar.

Bu programların bir avantajı da eğitim maliyeti açısından,uzun dönem kayıtlar oldukları için diğer seçeneklerden daha hesaplı olmasıdır.

Yurtdışı eğitim programları ve diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri hakkında bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.