Almanya Eğitim Danışmanlığı Tel: 0 212 543 58 06 Almanya Eğitim Danışmanlığı Whatsapp: 0 535 712 07 90

İngiltere’de ucuz dil okulları

yurtdisi-egitim-kampanyalari-2016

İngiltere’de ucuz dil okulları

Orta öğrenim ya da üniversite eğitiminde Türkiye’de alınan dil eğitiminin yetersiz olması, akıcı ve düzgün bir biçimde İngilizce konuşulamıyor olması bir çok öğrenciyi yurtdışında yabancı dil eğitimine itmektedir. Yurtdışında İngilizce dil eğitiminin alınabileceği en iyi ülkeler arasında İngiltere yer almaktadır. İngiltere, barındırdığı bir çok kültür ile birlikte hem sosyal hem de eğitim alanında bir çok ülkenin önünde yer alır. Özellikle İngiltere’de bulunan dil okulları, eğitimin en üst seviye sağlandığı ciddi kurumlardır. Hiçbir dil okulu denetimsiz değildir. Bu sebeple dünyanın bir çok noktasından öğrencilerin bir numaralı tercihi olmuştur.

İngiltere’de ucuz dil okulları arayışına giren öğrenciler için birden çok farklılığı içinde bulunduran bu ülke, hemen hemen her bütçeye göre dil okulları açmıştır. En ekonomik dil okullarının bilindiği bölge Cambridge ve Manchester olarak bilinir. Bu iki şehirde yer alan dil okulları aylık ortalama 800 Pound ila 1500 Pound arasında değişen fiyatları ile öğrencilere hizmet verir. Ayrıca, bir çok dil okulunun konaklama ve vize işlemleri gibi masrafları bir arada toparladığı cazip dil paketlerini de öğrencilere sunar.

İngiltere dil okulları ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi için o 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.